16°C
TRABZON HAVA DURUMU16°C Sağanak Yağışlı
İLETİŞİM 0532 620 65 90

Bizden Haberler

Araklı Çankaya Dağbaşı Yardımlaşma Derneği – HARUSKA.NET

İlk Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

- +
İlk Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

Değerli Hemşehrilerim

“Araklı Çankaya’ya ve Çankayalı’ya Hizmet” ilkesiyle kurulmuş olan derneğimiz bu kapsamda yeni yönetim kurulu toplantısını on günden başlığı ile gerçekleştirdik.Toplantıda alınan kararları kısa süre sonra sizlerle ayrı ayrı paylaşacağız.Hayırlara vesile olur inşallah.

Bizler Yönetim kurulumuz ile birlikte bir sivil toplum kuruluşu olarak üyelerimizle, memleketimiz ve ülkemiz için gerçek anlamda fayda sağlayacak hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz.

Birlik beraberliğimizi sağlamak,her alanda başarıdan başarıya koşan hemşehrilerimizi bir araya getirmek için faaliyetlerimize hız vereceğiz.

“Siz neredeyseniz biz oradayız” sloganıyla özdeşleşen bu birlik, Türkiye ve Dünyanın her tarafında yaşayan hemşehrilerimizin ortak sesi olacaktır.

Derneğimiz; gelenek ve göreneklerini gurbette yaşatmak ve tanıtmak, Araklı Çankaya ve yaşadığımız yer arasında köprü görevi yapmak suretiyle sosyal, kültürel ekonomik ve eğitim açısından donanımlı bireylerin yetişmesini amaç edinmiştir.

Derneğimiz dün olduğu gibi kültürel yapımızı gelecek nesillere taşıma sorumluluğunu üstlendi.Bu kapsamda gelenek ve göreneklerimizi koruma ve yaşatmaya önem vereceğiz.

Tarihe yeni bir iz bırakmak için yola çıktık. Bu uğurda yönetim kurulumuzla birlikte var gücümüzle çalışacağız.Bu yalnızca bizlerle değil 10 bin’den fazla hemşehrimizin desteği ile mümkün olacaktır.

Çünkü biz Memleketimizi çok seviyoruz.

Özellikle derneğimizin kurucularına,kurucu üyelerine ve köyümüzün önde gelen büyüklerine şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkürü borç bilirim.

Hepimize hayırlı olsun.

Trabzon Araklı Çankaya(Dağbaşı)
Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Adına
Başkan Adem Özer

YORUM GÖNDERYorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir, üye olmak için tıklayınız.