12°C
TRABZON HAVA DURUMU12°C Hafif Sağanak Yağışlı
İLETİŞİM 0538 693 10 11

Bizden Haberler

HARUSKA.NET

2.Tanıtım Toplantımızı Gerçekleştirdik

- +

Ziyaret etmenin bire bir görüşleri almanın önemini sıkça vurguluyoruz bu kapsamda 2.olarak 8 NİSAN CUMA günü 20:00-23:30 Arası yaklaşık 40 kişi ile Taşoluk’da toplandık.

Toplantımıza bölgedeki gençler,büyüklerimiz,Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Fatih Mahallesi Muhtarı Sn.Adem AKGÜN iştirak ettiler.

Eski videolardan ve fotoğraflardan oluşan kısa sinevizyon gösterisi ardından herkesin fikrini beyan ettiği,başarıya ulaşma konusunda yeni fikir ve farklı düşüncelerin eklendiği,hatalarımızın belirlendiği,yönetimde aktif çalışmak isteyen gönüllülerin olup olmadığının sorulması ve katılan tüm kişilerin tek tek fikrinin dinlendiği güzel ve verimli bir sohbet gerçekleştirdik.

Diğer bölgeler de ki ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra tekrar Taşoluk’da farklı bir program için ortak fikirle etkinlik düzenlemek için bir araya geleceğimizi kararlaştırarak ziyaretimizi sonlandırdık.

“Derneğimizin GEÇİCİ yönetim kurulu ile mecburi kurulduğu ancak 6 Ay içerisinde zorunlu olarak Genel Kurul yapılacağı,
Biz tüzüğümüze eklediğimiz madde de yapılacak Genel Kurul’da 18+18 olarak herkesin katılacağı şekilde sayının olduğu ve bu listede olmak isteyen gönüllü kişileri bulma adına,hemşehrilerimizin bulunduğu yerlerde ayrı ayrı toplanıp YÖNETİMDE OLMAK İSTER MİSİNİZ?Sorusu ve fikirlerin alınma amacı ile toplantı yapıldığının anlatılması ve bilgi kirliliğinin yok edilmesi konusunda bilgilendirme mesajı atma kararı alındı.”

Genel bir toplantı olmayan bu ziyaretler Küçükköy,Çatalca,Büyükçekmece,Sakarya,Trabzon gibi nüfusun yoğun olduğu yerlerde devam edecektir.

Bize ev sahipliği yapan Kurucu Başkan Yardımcımız Hüseyin AKGÜN’a teşekkürü borç biliriz.Allah razı olsun.

Trabzon Dağbaşı Haruska Gençlik Kültür ve Yardımlaşma Derneği
Yönetim Kurulu adına
Ramazan UZUN

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

IMG-20160409-WA0030

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.